O mnie

Nazywam się Wojciech Mróz. Doradcą finansowym jestem już od 10-ciu lat, a od 9-ciu prowadzę własną działalność gospodarczą. Finansami zacząłem się zajmować z zamiłowania. Swoje pierwsze kroki stawiałem pod okiem ekspertów z grupy Phinance S.A., którzy zaszczepili we mnie ideę niezależnego doradztwa finansowego. Dziś jestem jednym z najskuteczniejszych ekspertów kredytowych w południowej Polsce.

Dlaczego warto mi zaufać?

W pracy łączę ścisłe, analityczne myślenie z wrażliwością na potrzeby Klientów. Rozumiem, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywają finanse. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, mieszkaniowych i budowlanych. Rynek kredytów bankowych jest skomplikowany, jednak korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia staram się wynegocjować dla Klienta kredyt najlepiej dopasowany do jego potrzeb i możliwości, na bardzo korzystnych warunkach. Praca daje mi ogromną satysfakcję, szczególnie wtedy, kiedy widzę jej wymierne efekty, dlatego z wielką przyjemnością obserwuję, jak dzięki rozsądnym decyzjom dotyczącym finansów moi Klienci mogą zrealizować swoje marzenia.

Rozumiem także, jak ważne w życiu jest poczucie bezpieczeństwa. Oferuję profesjonalną, kompleksową pomoc w zakresie ubezpieczeń i lokowania oszczędności.

Dla tych, którzy pragną rozwoju, tworzę długoterminowe, indywidualne plany inwestycyjne.

W pracy stawiam na doświadczenie, partnerstwo i zaufanie. Dbam o to, aby wszystkie moje działania były dla Klienta  przejrzyste i zrozumiałe. Zależy mi na tym, by w świecie finansów poczuł się on bezpiecznie i pewnie.

W swojej profesji zawsze staram się być profesjonalistą. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają mi skutecznie zarządzać kilkuosobowym zespołem ekspertów w dziedzinie finansów. Prowadzę szkolenia i czynnie uczestniczę w branżowych eventach, aby nieustannie się rozwijać i doskonalić.

Uważam, że profesjonalne planowanie operacji finansowych jest kluczem do sukcesu, bo, jak stwierdził Warren Buffett, "Ryzyko bierze się z nieświadomości swoich poczynań"

Ze mną świat finansów przestanie być skomplikowany, a Ty zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i czas.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

logo

Doradca finansowy z 10-letnim stażem, manager kilkuosobowego zespołu, specjalista w dziedzinie projektowania indywidualnych planów finansowych. Jeden z najskuteczniejszych ekspertów kredytowych w południowej Polsce. Od 9 lat rozwija własną działalność gospodarczą.

NEWSLETTER:

KONTAKT DO NAS:

+48 888 503 637

wojciech.mroz@phinance.pl

 ul. Radwańskiego 15/3, 30-065 Kraków