Mój zespół

Anastazja Tomaszewska

Ekspert ds. doradztwa finansowego.

Wielka zwolenniczka doskonalenia warsztatu i dążenia do perfekcji w każdym aspekcie: zarówno z życiu zawodowym jak i prywatnym. Od lat systematycznie pogłębia posiadaną wiedzę na licznych szkoleniach i przede wszystkim dzięki obsłudze wymagających Klientów. W swojej pracy jest wulkanem energii i optymizmu. Zapewnia profesjonalną i rzetelną obsługę w zakresie ubezpieczeń i inwestycji, a także optymalizację kosztów we wszelkich umowach finansowych, co często przekłada się na znaczne zmniejszenie wydatków.

Anna Michałek

Specjalista Kredytowy

Dzięki bogatemu doświadczeniu jest znakomitym fachowcem zarówno w kwestii zabezpieczania bieżącej i przyszłej płynności finansowej, jak i w zakresie kredytów. Doskonale sprawdza się w relacjach z prywatnymi Klientami, a także z przedsiębiorcami i firmami o różnych profilach działalności. Jej niepodważalnym atutem jest profesjonalizm.

Magdalena Kośmider

Specjalista ds. ubezpieczeń majątkowych

Najcenniejsze cechy specjalisty ubezpieczeniowego to skrupulatność i uporządkowanie. Magda jest uosobieniem tych cech, dlatego też fenomenalnie organizuje wszystkie aspekty procesów związanych z ubezpieczeniem samochodów, mieszkań, domów, firm oraz spółek. Realizuje się również w bardzo specjalistycznych zagadnieniach odpowiedzialności cywilnej dla wszelkich grup zawodowych. Swoją przygodę z ubezpieczeniami zaczęła już kilkanaście lat temu, pamięta więc jeszcze czasy, w których papierowe wnioski zastępowały wszechobecne dziś systemy elektroniczne.

Oliwia Feluś

Specjalista kredytowy

Specjalizuje się w ubezpieczeniach grupowych oraz kredytach hipotecznych. Podejmuje współpracę z Klientami biznesowymi, oferuje ubezpieczenia grupowe dla firm z pakietu podstawowego i rozszerzonego. Wiedzę w tym zakresie uzyskała m.in. uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach, a ciągła współpraca z najlepszymi specjalistami ds. finansów i ubezpieczeń na rynku pozwala jej stale doskonalić warsztat zawodowy.

Tomasz Jodłowski

Ekspert ds. doradztwa finansowego

Wierzy, że najcenniejsze w finansach jest to, czego nie da się kupić - czas, bezpieczeństwo oraz komfort. Rozwiązania finansowe, które dobiera indywidualnie dla swoich Klientów, są jedynie narzędziem służącym zabezpieczeniu potrzeb, osiągnięciu celów oraz spełnieniu marzeń. Dysponuje rozległą wiedzą i bardzo cenną umiejętnością łatwego nawiązywania nowych relacji. Fachowo zarządza powierzonymi mu projektami, dbając jednocześnie o to, aby jego działania były przejrzyste dla każdego Klienta.

Mateusz Jakubowski

Specjalista ds. długofalowych projektów finansowych oraz zarządzania majątkiem

Jego największymi atutami są racjonalizm, wytrwałość i praktyczny stosunek do prowadzonych spraw. Cechuje go indywidualne podejście do każdego Klienta i umiejętność przejrzystego tłumaczenia praw rządzących finansami. Najlepiej odnajduje się w planowaniu długofalowych zabezpieczeń Klientów, sukcesji majątkowej i zagadnieniach związanych z zarządzaniem majątkiem i jego ubezpieczeniem. Kierunkowe wykształcenie i bogate doświadczenie pomagają mu również w przygotowaniu do zakupu nieruchomości i przeprowadzeniu całej transakcji, łącznie z obsługą jej finansowania.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

logo

Doradca finansowy z 10-letnim stażem, manager kilkuosobowego zespołu, specjalista w dziedzinie projektowania indywidualnych planów finansowych. Jeden z najskuteczniejszych ekspertów kredytowych w południowej Polsce. Od 9 lat rozwija własną działalność gospodarczą.

NEWSLETTER:

KONTAKT DO NAS:

+48 888 503 637

wojciech.mroz@phinance.pl

 ul. Radwańskiego 15/3, 30-065 Kraków