Usługi

Kiedy powierzasz w czyjeś ręce swój kapitał, to naturalne, że chcesz czuć się bezpiecznie. Dlaczego możesz nam zaufać? Jesteśmy grupą profesjonalistów, posiadamy niezbędna wiedzę, a co najważniejsze – doświadczenie. Chętnie podejmiemy współpracę z Klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami dopiero zaczynającymi swoją przygodę z działalnością gospodarczą oraz z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, które potrzebują wsparcia w obszarze finansów.

Planowanie finansów

Odpowiednie planowanie to klucz do sukcesu i niezależności finansowej. Wykorzystując znajomość rynku finansowego doradzimy Ci, które warianty wybrać, aby zabezpieczyć i pomnożyć swój majątek.

Bezpieczna emerytura

Nasi eksperci zaproponują Ci działania, które możesz podjąć już dziś, by w przyszłości cieszyć się godną i bezpieczną emeryturą.

Maksymalizacja zysków

Maksymalizacja zysków wymaga odpowiednich, przemyślanych i dobrze rozplanowanych w czasie inwestycji. Pomoc naszych ekspertów przyniesie Twojej firmie wymierne korzyści.

Inwestycje

W rynkach finansowych drzemie ogromny potencjał. Istnieje wiele możliwości, dzięki którym możesz pomnożyć swój kapitał. Podpowiemy Ci, które z nich są najlepsze dla Ciebie oraz jak zminimalizować ryzyko.

Z myślą o Twojej firmie

Posiadamy w swojej ofercie usługi dedykowane przedsiębiorstwom. Pomożemy Ci zabezpieczyć dotychczasowe zyski, zoptymalizować rozwój podatkowy oraz podpowiemy w sprawie leasingu. Z wielką chęcią wesprzemy Ciebie i Twój biznes.

Inwestowanie kapitału – efektywne pomnażanie środków

Bez wątpienia rozwój wymaga inwestycji. Odpowiednio zaplanowane działania mogą przynieść upragniony zysk. Inwestycje to jednak poważna decyzja, która wymaga wcześniejszej analizy rynku. Nasi profesjonaliści przeprowadzą ją sumiennie i zgodnie z zasadami panującymi w branży finansowej. Pomożemy Ci zbudować odpowiednią strategię, pokażemy, jakie rzeczywiste możliwości stoją przed Tobą. Podpowiemy także, jak zminimalizować ryzyko. Z nami poczujesz się bezpiecznie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Kredyty hipoteczne – realizacja marzeń

Kredyty hipoteczne są coraz bardziej popularne, jednak nadal wzbudzają wiele obaw. Jest to zrozumiałe, gdyż decyzja o podjęciu długoterminowego zobowiązania wobec banku to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Z tego powodu nie warto jej podejmować w pośpiechu, bez dokładnej analizy własnych możliwości oraz rynku kredytowego. Nasi profesjonaliści doradzą na każdym etapie zawierania umowy z bankiem. Najpierw pomogą określić Twoją zdolność kredytową, następnie zestawią dla Ciebie najkorzystniejsze oferty banków i ułatwią wybór właściwej. Pomożemy Ci wypełnić wniosek lub w obsłudze już spłacanego kredytu.

Ubezpieczenie majątku – bezpieczeństwo ponad wszystko

Warto zadbać o bezpieczeństwo majątku, nie tylko dla siebie, ale także dla swoich najbliższych – istnieje na to wiele sposobów. Nasi profesjonaliści pomogą Ci wybrać najlepszego ubezpieczyciela, wynegocjować jak najkorzystniejsze warunki – wszystko po to, abyś trudnych chwilach sprawnie i bez zbędnej zwłoki otrzymał należną Ci rekompensatę.

Programy oszczędnościowe – cel nadrzędny, czyli przyszłość

Oszczędzać można w różnym celu. Być może pragniesz odłożyć pieniądze na wykształcenie swoich dzieci, na podróż dookoła świata albo na godną emeryturę. Niezależnie od tego, jakimi środkami dysponujesz, wszystkie Twoje cele są dla nas ważne i chcemy, abyś je zrealizował. Razem z nami możesz zacząć używać odpowiednich narzędzi i sprawić, że Twój kapitał będzie przynosił zyski. Dostosujemy plan oszczędnościowy do Twoich potrzeb, na przykład podpowiemy, jak założyć i prowadzić Indywidualne Konta Emerytalne (IKE lub IKZE).

Ubezpieczenie na życie – inwestycja w życie bliskich

Nic nie daje takiego poczucia satysfakcji, jak świadomość, że zadbało się o bezpieczeństwo swoich bliskich. Dlatego też rozumiemy, jak ważne dla Ciebie jest wybranie odpowiedniego ubezpieczenia na życie. Nasi specjaliści doradzą Ci na każdym etapie współpracy z towarzystwem ubezpieczeniowym. Pomożemy Ci wybrać ofertę najlepiej spełniającą Twoje wymagania, będziemy także wsparciem podczas uzgadniania warunków z ubezpieczycielem.

Business Support – oferta dla firm

Bardzo dobrze rozumiemy, jak wiele wyzwań stoi przed właścicielami firm. Jesteśmy po to, aby wspomagać rozwój Twojego biznesu. Posiadamy wiedzę w zakresie panujących przepisów prawnych, doświadczenie w optymalizacji podatkowej przedsiębiorstw oraz zawierania umów leasingowych. Specjalnie dla Twojej firmy przygotujemy plan inwestycji, zadbamy przy tym o zminimalizowanie ryzyka. Nasi specjaliści, dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, kompleksowo zadbają o kapitał Twojego przedsiębiorstwa.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

logo

Doradca finansowy z 10-letnim stażem, manager kilkuosobowego zespołu, specjalista w dziedzinie projektowania indywidualnych planów finansowych. Jeden z najskuteczniejszych ekspertów kredytowych w południowej Polsce. Od 9 lat rozwija własną działalność gospodarczą.

NEWSLETTER:

KONTAKT DO NAS:

+48 888 503 637

wojciech.mroz@phinance.pl

 ul. Radwańskiego 15/3, 30-065 Kraków